OKKS

Hamur Hazırlama Aşamaları


Ham malzeme hazırlama prosesimiz , Hamurhane Departmanımıza bağlı bir süreçtir. Burada Giriş Kontrolde Kabul olmuş Ham malzemeler üretim işlemine uygun olması için çeşitli işlemlerden geçmektedir..

Kalıp Dizayn Aşamaları


Yeni bir Ürün , Yeni bir dizayn ve Revizyon işlemlerimizde kullandığımız Kalıphane bölümümüzde üretimin devamını sağlamak üzere çalışmalarımız devam etmektedir. Mastercam destekli 2D , 3 D çizimlerle müşterilerimizin iseğine uygun Prototipler ve Seri üretim ürün kalıpları hazırlanmaktadır..

Üretim Hazırlık Aşamaları


В нашем производственном отделе, где применяется процесс вулканизации, продукты качества и контроля производятся с помощью нашего мощного оборудования. Мы производим с вертикальными и горизонтальными инжекционными прессами.

Kalite Kontrol Aşamaları


Kalite politikamızın vazgeçilmez öğesidir. Bu sebeble yıllık yatırımlarımızın en büyük payını Kalite geliştirme ve kontrol etme yöntemlerine ayırırız. 2006 yılında kurmuş olduğumuz Kimya Labaratuvarı ile Global Standart Testlerini bünyemizde gerçekleştirerek , Kontrollü ve Test edilmiş ürünler sunmayı sürdürüyoruz.

Taşıma-Depolama-Lojistik


Lojistik alanında Stok depolarımızla müşteri ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilmeyi hedefliyoruz. Kurumsal ve sadelik ön planda bulunan ofislerimizle personellerimize en iyi çalışma koşularını sunuyoruz

ARADIĞINIZI BULAMADINIZ MI ? İLETİŞİM