OKKS

Hakkımızda

Orta Karadeniz Kauçuk Sanayi (OKKS),  1974 yılında Bursa'da Otomotiv Sanayi ve Traktör Yedek Parçaları Sektörlerine kauçuk parça imal etmek amacı ile kurulmuştur. Bugün Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde 7.000 m² si kapalı, toplam 10.000 m² alan üzerine kurulu fabrikasında faaliyetlerini sürdüren firmamız yenilenen makine parkuruyla dünya standartlarında üretim yapmaktadır. 
Yaklaşık 50 yıllık tecrübesi ve sahip olduğu uzman kadrosuyla Orta Karadeniz Kauçuk, bünyesinde kurduğu kauçuk analiz ve test labaratuvarı ile %100 kontrol politikasını ele almış; bununla birlikte %100 Müşteri Memnuniyeti politikasını ilke edinmiştir. Orta Karadeniz Kauçuk, İlkeli Yönetim kadrosu ve çalışanlarının desteği ile ISO 9001 standartlarına uygun bir üretim gerçekleştirmekte, yurtiçi ve yurtdışı otomotiv sanayine kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktadır.

 

Misyonumuz

Çağdaş kurumsal bir iş anlayışıyla benimsenmiş, müşteri haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak kaliteli ürün üretmektir.


Vizyonumuz

Sektörümüzde müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu, kaliteli hizmet anlayışımız ve teknolojik yeniliklerle birleştirerek, güvenilir ve sürdürülebilir bir marka olmaktır.


Kalite politikamız

  1. Firmamızda, potansiyel istekler de dahil olmak üzere, müşterilerimizin isteklerini doğru şekilde belirlememizi
    ve yüksek kalite bilinciyle karşılamamızı garanti edecek güçlü bir koordinasyon sağlamak
  2. Tüm süreçlerimizde risk ve fırsatları belirleyerek sistem yaklaşımı ile maksimum iletişimi ve verimliği sağlamak,
  3. Tüm faaliyetlerimizi verimlilik esasına dayalı olarak sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek,
  4. Sürdürülebilir şartlara çalışanları ve tedarikçileri katarak etkin karar verme mekanizması sağlamak,
  5. Ölçülebilir değer yöntemi ile öz değerlendirmeye dayalı stratejiler geliştirmek,
  6. Stratejilere bağlı kurumsal yönetim ile tüm çalışanlarımıza liderliği aşılamak,
  7. Yönetimimiz, kalite yönetim sistemimizin işleyişi için ihtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlayacağını taahhüt etmektedir.
ARADIĞINIZI BULAMADINIZ MI ? İLETİŞİM